ÖVRIGT / Textilier & Vintage / Scarf 13978429
nr 1397 8429
Scarf
Gucci, 84x84 cm
Kondition: slitage, skador, fläckar
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 17 maj 2021
kl 19:54:43
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)